Dacia Sandero - ceník a technické údaje

Ceník a technické údaje k jednotlivým verzím Dacia Sandero získáte po stažení materiálů ve formátu PDF.

 

Novinky

Nové ceníky Dacia!

Od 1.11.2011 nové ceny Dacie Sandero: sleva 10.000,- na verze Acces a Ambiance, sleva  15.000,- na Arctica a Stepway.

Od 1.11.2011 nové ceny Dacie Logan MCV: sleva 15.000,- na Ambiance a Arctica Music.

Od 1.11.2011 nová výbava DUSTER LS COOL s klimatizací - cena od 329.900,- (1,6 4x4). Duster Arctica Music má ve výbavě autorádio KENWOOD + reproduktory ZDARMA!

Podrobnosti o nových cenách najdete v ceníku jednotlivých vozů:

Dacia Logan sedan - výroba byla ukončena, bude brzo nahrazen novým modelem v březnu 2012.

Dacia Garance +

Dacia Garance +Dacia Garance + je prodloužením základní smluvní záruky poskytované na nový vůz až na 60 měsíců nebo do najetí 100.000 km (podle toho co nastane dříve) od uvedení vozidla do provozu. Pokrývá úhradu případné mechanické nebo elektrické závady na kterou se vztahuje záruka výrobce, a která se vyskytne po dobu trvání smlouvy. Neplatíte materiál, ani práci.

Dacia Finance

Dacia FinanceZájemci o koupi vozu značky DACIA si tak mohou vybrat podle svých potřeb ze široké škály finančních produktů:

Finanční leasing nových i ojetých vozidel * Operativní leasing
Splátkový prodej * Účelový spotřebitelský úvěr DaciaCredit

Dacia Assistance

Dacia AssistanceAsistenční služby Dacia Assistance, které jsou součástí Dacia Garance+ po celou dobu trvání smlouvy, jsou zákazníkům k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu, což zaručuje, že v případě poruchy nezůstanete nikdy a nikde bez okamžité pomoci. Stačí jen zavolat na bezplatnou linku 844 222 888. V případě poruchy bude vaše vozidlo buď opraveno na místě nebo odtaženo do nejbližšího servisu. Územní platnost je stejná jako u smluvní záruky Dacia.